Home » Webové studio » Redakční systém WordPress

Redakční systém WordPress

Portfolio JP Apps - (wordpress)

Redakční systém pro náročné

  • Vysoká variabilita
  • Responzivní design
  • Snadná správa
  • Oblíbené řešení
  • Výkonný hosting
  • Silná technická podpora


Cena od 6 320 Kč

Redakční systém Wordpress je vhodný pro zákazníky, kteří chtějí mít plnou správu nad statickým obsahem své webové prezentace.

Administrace redakčního systému umožňuje správu jednotlivých statických stránek, struktury menu, příspěvků, uživatelských účtů, nebo základního nastavení. Díky těmto možnostem si obsah a základní nastavení může ve správně nakódované šabloně spravovat i uživatel s minimálními programátorskými schopnostmi.

Redakční systém Wordpress je primárně určen pro zákazníky, kteří na svém webu zveřejňují články, aktuality, nebo jen často mění obsahovou část. Právě k těmto úkonům má wordpress připravenou propracovanou administrační konzoli.

Se základním zpracováním šablony si poradí i méně zdatný uživatel. Nabízí se proto otázka, proč vlastně potřebuji programátora? Odpověď je jednoduchá. Se základním nastavením si v běžném nasazení webové stránky ve většině případů nevystačíte. Šablonu je nutné dokódovat, optimalizovat a zefektivnit i po programové stránce. U JP Apps proto dostanete výsledné plně funkční řešení, které je 100% k Vašemu (a tudíž dokonalému) obrazu.

Profesionální přístup JP Apps potvrzuje i možnost dodání dynamického obsahu ve struktuře webu Wordpress. Dynamický obsah se mění na základě vstupů z vnějších zdrojů. Načtení obsahu takovéto dynamické stránky je plně autimatizované a nabízí téměř neomezené možnosti. Data jsou zpravidla načítaná z databáze, ale mohou být načtena např. z dokumentů Google, RSS kanálů a obecně i z libovolných API. Generování dynamické stránky je poté plně záležitostí programátora.

Příkladem Wordpress webu z dílny JP Apps je prezentace pro krasobruslařský oddíl Kraso Lípa, z.s., který je kombinací statického i dynamického obsahu, aktualit a implementací služeb třetích stran (Google, Facebook).