Home » služby JP Apps » facebook

Facebook

Využijte výhod bílého "F" v modrém poli ve svůj prospěch!

Facebook se nekotrolovatelně šíří internetem. Každý den zakládá nové stránky tisíce uživatelů po celém světě, mezi nimiž jsou i vaši potenciální zákazníci. Proto se JP Apps rozhodlo rozšířit portfolio svých služeb i do této oblasti. Odložte růžové brýle a pohleďte do budoucnosti skrz ty modré. Litovat nebudete!

Facebookové stránky
Zde to všechno začíná i končí. Vlastní, ať osobní, nebo firemní stránka je základ prezentace na Facebooku.
Pokud stránku dosud nemáte, pomůžeme Vám s její registrací a nastavením. Sladíme grafický vzhled s Vaší webovou prezentací, nebo prodejnou a nastavíme stránce systém a řád.

Propojení s webem
Facebookovou stránku propojíme s Vaší webovou prezentací. Nastavit a zobrazovat lze nejen "like-button", ale též pole pro zobrazování počtu fanoušků, nebo tlačítko pro sdílení stránky. Tím lze dosáhnout nejen efektivnější vizualizace webové prezentace, důležitěji však lepších výsledků pro případné reklamní a marketingové kampaně.

Diskuse na webu
V běžném životě jste se již zcela jistě setkali s Facebookovými diskusemi u článků publikovaných na webu. Vhodným propojením příspěvku, který je publikován na Facebooku s Vaší webovou prezentací dostanete výsledek, který zapůsobí jako další informační kanál s cílovou skupinou Vašich zákazníků.

Vzhled příspěvků
Vhodným uspořádáním struktury webu umíme ovlivnit podobu příspěvků, které odkazují na webovou prezentaci. Tímto způsobem lze efektivněji prezentovat prodávané služby, nebo výrobky. Využíváme většinu dostupných nástrojů, které Facebook nabízí k maximálnímu využití jeho potenciálu.

Následná správa
Založení Facebookové stránky, její nastavení a implemenace do webové prezentace Vám úspěch nezaručí. O vaší stránku a fanoušky je nutno pečovat s jistou přesností a opatrností téměř nepřetržitě, nebo alespoň s pevně danou frekvencí. Jednotlivé příspěvky musejí mít svůj stanovený řád originalitu a vzhled, který na první pohled čtenáře zaujme a díky němuž si tento příspěvek spojí právě s Vaší webovou prezentací, nebo prodejnou. JP Apps s Vámi i v tomto ohledu bude oporou do modré budoucnosti.

Rozsah působnosti JP Apps
Facebooková podpora webových prezentací je v JP Apps službou pro Vás - naše zákazníky.
Náš tým zkušených marketingových poradců na sociální sítě je připraven řešit Vaše požadavky a vyzdvihnout tak nejen webovou prezentaci do modrého nebe.
Možnosti marketingu na sociálních sítích jsou specifické pro každého zákazníka a pro každý produkt, proto přistupujeme ke každému projektu zcela individiuálně. Neváhejte svěřit správu a nasazení Vaší Facebookové politiky profesionálům.