Home » Webové studio » Webové prezentace

Webové prezentace

Portfolio JP Apps - (Webové prezentace)

Firemní i soukromé stránky

  • Pestrý výběr vzhledů
  • Libovolný počet stran
  • Neomezená funkcionalita
  • Výkonné jádro systému
  • Mobilní verze webu


Cena od 5 720 Kč

Webové prezentace jsou základním stavebním kamenem každého projektu. Nepotřebujete-li složité prostředí redakčního systému je pro Vás tato volba nejlepším řešením bez jakýchkoli limitů.

Prezentace spouštíme na vlastním ověřeném systému. Díky mnohaletému vývoji nyní dokážeme přizpůsobit chování webu individuálně, a to i na jednotlivých stránkách.
Systém dokáže detekovat cílové zařízení (mobil, tablet, desktop) a zobrazovat obsah webu právě pro tato zařízení. Samozřejmostí je možnost napojení webu na sociální sítě, nebo instalace administračního rozhraní.

Na webové prezentce je možné aplikovat jakýkoli design z našeho katalogu vzhledů, pro náročnější zákazníky naši grafici připraví design podle individuálních potřeb.

Rozmanitá funkcionalita webové prezentace od JP Apps nemá žádné programové limity. Je jen na vašich představách, jaké požadavky na webovou prezentaci máte. S kombinací služeb třetích stran (například Google, Facebook, Youtube) získáte mocný nástroj, nebo komunikační kanál se svým zákazníkem.