Home » Webové studio » E-SHOP pro každého

E-SHOP pro každého

Portfolio JP Apps - (webové stránky)

Elektronický obchod na klíč

  • Jedinečný design
  • Objednávkový formulář
  • Správa produktů a objednávek
  • Osvědčené jádro obchodu
  • Prodej přes sociální sítě
  • Napojení platební brány GoPay, nebo PayPal


Cena od 8 445 Kč

Elektronický obchod na klíč od JP Apps přináší celou řadu výhod. Je spolehlivý, přehledný, kreativní a kopíruje moderní trendy ve vývoji technologií.

Obchod od JP Apps je postaven na jádru osvědčené technolgie již zaběhnutého systému Prestashop. Ten vyniká svou otevřeností, spolehlivostí a variabilitou. K dispozici je celá paleta vzhledů, grafických návrhů a rozvržení obchodu. Administrační rozhranní je přizpůsobené pro práci více uživatelů současně k bezchybné správě produktů, ceníků, objednávek, uživatelských účtů a mnoho dalšího.

Zdá se Vám ovládání obchodu moc složité, nebo si jen nevěříte v rozsáhlé spleti nastavení? U JP Apps dodáme elktronický obchod na míru, podle individuálních potřeb a schopností každého zákazníka. Mimo funkční obchod dodáme veškeré služby spojené s jeho provozem. Nového obchodníka v systému zaškolíme, provedeme jej dostupnými funkcemi a naučíme ho s obchodem pracovat.

On-line platební metody jsou při nákupu velice populární. S implementací jednotlivých řešení však přichází mnohé komplikace. Na přání napojíme Váš obchod na platební bránu GoPay, nebo PayPal.
Nemáte li-žádnou z on-line metod aktivní, zasmluvněnou, nebo registrovanou, pomůžeme s jejím získáním podle potřeb a možností každého individuálně.

Naše elektronické obchody jsou připraveny na splnění povinností dle předpisu 112/2016sb. (zákon o evidenci tržeb). S naším obchodem můžete realizovat platbu dobírkou, nebo v hotovosti na výdejním místě.