Home » služby JP Apps » správa webu

Správa webů a webových prezentací

Přenechte správu Vaší webové prezentace na nás. Budete překvapeni nejen efektivitou, ale i cenou.

Má-li být vaše webová prezentace úspěšná, je třeba neustále kontrolovat obsah, reagovat na příspěvky a všeobecně udržovat stránku aktuální. Přenechte tyto starosti profesionálům. Vyhnete se tak případnému odchýlení od původního konceptu webové prezentace a získáte profesionální a stále aktuální web.

CMS WordPress
Webová prezentace spuštěná na instalaci WordPress je ideální pro správu obsahu, který se pravidelně mění. I když je velice snadné měnit texty, přidávat stránky a strukuru menu, setkáváme se s případy, kdy znalost českého jazyka s trochou kreativity skutečně nestačí. Každý, kdo přepisuje, nebo vkládá texty do redakčního by měl mít znalosti minimálně HTML a CSS.
V opačném případě je vysoce pravděpodobné, že styl a rozvržení jednotlivých stránek nebudou jednotné. To působí roztřepaně a neurovnaně na příchozího návštěvníka.
Svěřte Váš web do rukou JP Apps a tyto starosti jsou pro Vás minulostí.

Weby bez CMS
Provádět následnou správu u webových prezentací, které nejsou instalací žádného CMS již nelze bez znalostí programovacích jazyků. Tyto webové prezentace jsou oblíbené zejména jejich nižší pořizovací cenou. Každý zásah se však musí konzultovat s vývojářem této prezentace, což bývá mnohdy nepřekonatelný problém.
V JP Apps si vážíme každého zákazníka a proto jsme vybaveni řešeními pro každý scénář, díky kterým dosáhneme Vaší plné spokojenosti s minimálními náklady.

Drobné zásahy
Nezáleží, zda požadavek na úpravu, či aktualizaci webu bude v rozsahu minut, hodin, či týdnů. Vždy domluvíme podmínky k dosažení Vaší spokojenosti. U JP Apps Vám neodmítneme žádnou zakázku jen proto, že by pro nás byla nezajímavá.

Jsme tu pro Vás
V JP Apps jsme zastánci pozitivního přístupu ke všem našim zákazníkům. Kladným přístupem k problematice získáváme na svou stranu i zákazníky ve kterých ostatní nevidí snadný zisk. V tomto ohledu jsme diametrálně odlišní.
Jsme si vědomi, že následná správa webů je důležitou součástí pro většinu živnostníků, firem, ale i neziskových organizací. Realizace lepšího webu a konkurenceschopnosti se Vám díky JP Apps přiblížila na dosah.
Kontaktujte nás a věřte, že budete spokojeni.